Zaręczyny

Przyszły ślub i wesele to wydarzenie przeżywane wspólnie z bliskimi, ale zaręczyny mogą być tylko dla Was. A może sprawimy, by były niespodzianką dla Partnera/Partnerki?

 

We dwoje czy w gronie rodziny?

Pomogę Wam zarówno w zorganizowaniu kolacji we dwoje, jak i przyjęcia dla rodziców, jeśli zechcecie uroczyście ogłosić im swoją decyzję. Klasyczne zaręczyny mają długą i bogatą tradycję, ale tylko od Was zależy, czy planujecie jej przestrzegać. Moją rolą, jako konsultanta, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na spotkanie, pomoc w wyborze pierścionka (jeśli ma on stanowić niespodziankę) oraz bukietu. Jeśli planujecie koncert albo wyjście do teatru – zarezerwuję atrakcyjne miejsca. Chętnie wesprę Was również w zaplanowaniu stylizacji – zwłaszcza wieczorowej.

Niezapomniane okoliczności dla ważnego pytania…

Zanim padnie najważniejsze tego dnia pytanie i wyczekiwana odpowiedź „TAK!”, zadbam o to, by towarzyszyła Wam wyjątkowa atmosfera. Jako konsultant uroczystości mogę przygotować cały scenariusz zaręczyn – bo przecież nie musi to być tylko kolacja we dwoje. Może zdecydujecie się na wspólny skok ze spadochronem, a może pojedziecie na wycieczkę w miejsce, które na co dzień nie jest udostępniane turystom?

Porozmawiajmy o Waszych wymarzonych zaręczynach. Skontaktujcie się ze mną.