Urodziny

Zabawa w gronie dorosłych do białego rana, czy pełne atrakcji przyjęcie dla dzieci? Każde urodziny to niepowtarzalna impreza – mamy nieskończenie wiele możliwości.

 

Osiemnastka, czterdziestka, osiemdziesiątka…

Do organizacji przyjęcia urodzinowego warto podejść z humorem. Tradycyjnie już szaloną imprezą jest osiemnastka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować okolicznościowe niespodzianki także dla osób świętujących inne rocznice urodzin (zwłaszcza okrągłe). Planując scenariusz zabawy zaczynam zawsze od rozmowy – wówczas mogę lepiej poznać charakter jubilata i łatwiej dopasować styl imprezy do jego oczekiwań. Do swoich zadań podchodzę elastycznie, nigdy nie zakładam z góry żadnego wariantu. Dzięki temu powstają pomysły nieprzewidywalne i naprawdę oryginalne!

Bajkowe przyjęcie dla najmłodszych

Wśród osób, które poszukują konsultanta do organizacji imprezy spora grupa to rodzice małych dzieci. Przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych to dla mnie duże, a jednocześnie przesympatyczne wyzwanie. Jako konsultant obserwuję różne możliwości, które pojawiają się na rynku: wiem, jakie postacie z bajek i telewizji są w danym momencie modne, a także jakie rozrywki i atrakcje warto zaproponować maluchom. Każda roześmiana dziecięca buzia jest najlepszą rekomendacją, że zabawa się udała.

Znajdźmy wspólnie pomysł na niezapomniane urodziny. Skontaktuj się ze mną.