Impresia

Dbam o to, by ważne dla Ciebie chwile były niezapomniane i perfekcyjnie przygotowane. W roli konsultanta uroczystości czuwam nad każdym, nawet najsubtelniejszym detalem.

 

Planowanie i organizacja to moje mocne strony, ale naprawdę wyjątkowo traktuję komunikację między ludźmi. Sprawdź, jak wiele zadań możesz mi powierzyć.

Zapytaj o ofertę

Impresia 

Organizacja wesela, urodzin, zaręczyn czy też firmowego eventu naprawdę może wyglądać tak, jak na hollywoodzkich filmach. Pracuję wielozadaniowo i bardzo dokładnie planuję każdy etap przygotowań. Na długo przed uroczystością ustalam dokładny harmonogram i dzielę zadania pomiędzy cały zespół specjalistów. Spełniam Twoje oczekiwania i życzenia, doradzam, wspieram, towarzyszę Ci w każdej sytuacji.

Konsultantowi uroczystości przydają się pozornie sprzeczne cechy. Z jednej strony niemal wojskowa dyscyplina, zdolności organizacyjne i strategiczne, z drugiej natomiast: umiejętność słuchania, empatia, wyczucie stylu. Mnie udało się połączyć te umiejętności. Jako pracownik uczelni wyższej poznałam od podszewki metody organizacji dużych konferencji naukowych – nauczyłam się strategicznego podejścia do planowania wydarzeń i sprawnego kierowania przygotowaniami. Mam również doświadczenie w pracy na uczelni więc mogę przygotować także konferencje.

Moje Kompetencje 

Jestem z Tobą i dla Ciebie na każdym etapie przygotowań do uroczystości, a także w trakcie imprezy. Zobacz, dlaczego możesz na mnie polegać.

Perfekcyjna organizacja pracy

Sprawiam, że wszystko jest na czas!

Doskonały plan

Którego pilnuję z kalendarzem w ręku

Dokładność i sumienność

Możesz polegać na mnie w każdej sytuacji

Sprawdzeni specjaliści

Od kierowców po florystów i fotografów

Płynna komunikacja

Zawsze mam czas na rozmowę i Twoje pytania

Sympatyczna atmosfera

By ważny dzień był dla Ciebie przyjemnością, nie obowiązkiem