Imprezy firmowe

Doświadczenia ze współpracy z firmami pokazują, że najważniejszą cechą konsultanta eventów jest elastyczność. W swojej pracy równie skutecznie planuję i poważne konferencje, i kreatywne imprezy integracyjne.

 

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

Odbiór uczestników spotkania z lotniska lub dworca, zakwaterowanie, wyżywienie, a także dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek i zwiedzania… To zaledwie ogólny zarys zadań, które trzeba przewidzieć podczas organizacji firmowych spotkań. Często niezbędne okazuje się także zatrudnienie tłumacza, wypożyczenie sprzętu np. do prezentacji, a nawet wyznaczenie asystentów dla ważnych gości. W przygotowaniach do firmowych spotkań korzystam z doświadczeń strategicznych i organizacyjnych zdobytych podczas pracy w branży bezpieczeństwa publicznego.

Eventy firmowe

Kreatywność ma w biznesie niemal tak samo duże znaczenie, jak profesjonalizm. Dlatego eventy dla pracowników, kontrahentów i klientów firmy traktuję jako sposób na subtelne i inteligentne podkreślenie charakteru marki. Dobrze rozegrany scenariusz imprezy pozostawia u uczestników pozytywne wspomnienia i wzmacnia wizerunek organizacji. Dlatego w pełni angażuję się w poszukiwanie najciekawszych pomysłów na firmowy event, a ich zakres i rozmach dopasowuję do oczekiwań zamawiającego.

Znajdę optymalną formę dla poważnego spotkania i kreatywnego eventu. Zacznijmy od rozmowy