Ślub i wesele

Ślub i wesele

Będą dokładnie takie, jakie wymarzyliście. Zadbam o wszystko – od rezerwacji auta i odbioru kwiatów, po dostarczenie zaproszeń Gościom

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Organizacja przyjęcia będzie przyjemna i spokojna. Pomogę dokonać wyboru spośród gamy rozwiązań przygotowanych specjalnie dla Was.

Konferencje

Konferencje

Punktualność, perfekcja w każdym calu, ale także znakomity gust oraz wyczucie elegancji i stylu to nasz wyróżnik.

Zaręczyny

Zaręczyny

Zrealizuję każdy Wasz pomysł. A jeśli nie macie konkretnych planów, pomogę w stworzeniu wyjątkowego scenariusza tego dnia

chrzest, komunia

chrzest, komunia

Jeśli zależy Państwu, aby wszystko było idealnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, trafili Państwo na właściwą stronę.

imprezy firmowe, bankiet

imprezy firmowe, bankiet

Imprezy tego typu wymagają wyjątkowej oprawy. Bogate doświadczenie zagwarantuje wysoki poziom i spełni Wasze oczekiwania.

Urodziny

Urodziny

Imprezy urodzinowe urządzam z polotem, pomysłem i poczuciem humoru. Organizuję także przyjęcia dla dzieci.

baby shower

baby shower

Jeśli zależy Państwu na niezapomnianych wrażeniach, ale nie mają Państwo czasu zająć się wszystkim sami – zapraszamy do nas.

imprezy integracyjne

imprezy integracyjne

Gwarantuję niezapomniane wrażenia. Zarezerwuję hotel w dogodnym miejscu, zadbam o wyżywienie i transport, a także zapewnię atrakcje.

W porozumieniu z Tobą układam plan i realizuję go punkt po punkcie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu wiesz, że możesz mi zaufać, a uroczystość uda się znakomicie.

Kim jestem? Jak pracuję?

Sprawdź, jakie zadania możesz mi powierzyć

Kiedy organizuję uroczystość, chcę być dla Ciebie zaufanym doradcą, przewodnikiem i asystentem. Odpowiadam na Twoje pytania i towarzyszę Ci zawsze, gdy potrzebujesz mojego wsparcia. Wiem, że dzięki dobrej komunikacji czas przygotowań do ślubu, zaręczyn czy wydarzenia rodzinnego staje się przyjemnością i przebiega bezstresowo.

Zobacz więcej